CARASKAL SİSTEMLERİMalzeme ve Eşya Taşıma Sistemleri

İletişim BilgilerimizÜrün Fiyat Bilgi ve Teklif İsteyiniz!

  • Firma Adresi: Duaçınar Mahallesi Bahçe Sokak. No:26 Yıldırım BURSA
  • Gsm-1: +90 553 694 1990
  • Gsm-1: +90 530 312 5510
  • Gsm-1: +90 505 017 4480
  • Gsm-1: +90 553 063 1208
  • info@yukasansoru-caraskal.com
yuk-asansoru-caraskal--123

Otomatik Zincirli Caraskallar fabrika, depo ya da otoparklarda ve istenilen her yerde fiziksel zorlanma olmadan kolayca ağır malzeme ya da eşya yüklerin indirilmesi ve kaldırılmasına olanak sağlayan kaldırılması için elektrikli ya da manuel olarak kullanılan basit, kullanışlı bir yardımcıdır.

İsteğe bağlı olarak manuel ve elektrik yürüyüşlü çelik halatlı yük vinçleridir. NPI ray üzerinde sağa, sola yürüme ve indirme, kaldırma işlemi gerçekleştirir. Ürünlerimiz %100 Yerli imalat olup,  3 yıl garanti ve 10 yıl yedek servis ve parça garantisi mevcuttur.

Caraskal sonsuz vidalı palanga sistemidir. Genellikle inşaatlarda, fabrikalarda, atölyelerde yük kaldırmak amacıyla kullanılmaktadırlar. Eş merkezli ve birlikte dönen iki sabit ve bir de hareketli serbest makaradan meydana gelir.

Boyutlarının küçük ve bakımlarının kolay olmasından dolayı bir çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

1.Caraskalların taşınabilir ayaklar üzerinde, istenilen yere kurularak makaralar düzeniyle ağır cisimlerin yer değiştirme işlerinde kullanılan kaldıraç düzeni.

2. İnşaat işlerinde binaların üst katlarına malzeme çekmek için kullanılan portatif küçük vinç.

Firmamızda farklı tip ve markalarda caraskal çeşitlerini bulabilirsiniz.Ceraskal modeli stok durumu ve caraskal fiyatları için firmamızla temasa geçiniz.

yuk-asansoru-caraskal--216